29.09 - 15.10.2017

Warszawa / Polska


Wrzesień Październik

Instytucje


  • Muzeum Archeologiczne w Krakowie

  • Adres: 31-002 Kraków, Senacka 3
  • Typ placówki: Muzeum
  • Koordynator: Agnieszka Żero, 12 422 71 00 wew 43, 509 913 083, a.zero@ma.krakow.pl
  • Adres WWW: www.ma.krakow.pl

Dojazd

Muzeum znajduje się w centrum Krakowa, niedaleko Wawelu. Najlepiej dojechać do przystanku "Filharmonia" liniami tramwajowymi 1,6,4,8,13,20 i iść stamtąd Plantami w kierunku Wawelu. Planty przecina ul . Poselska. Należy w nią skręcić (w lewo) i podejść kilkanaście metrów. Po prawej, za murem, w którym jest brama wejściowa, znajduje się żółty budynek muzeum. UWAGA! Numery linii tramwajowych mogą się zmienić z uwagi na remonty w mieście.

Informacje o dostępności

Informacje o budynku

Miejsca parkingowe: Parking częściowo płatny. Na terenie muzeum znajduje się nieodpłatny parking dla pracowników. Gdyby ktoś chciał z niego skorzystać będzie proszony o kontakt z muzeum. Nasza instytucja znajduje się na terenie objętym strefą wjazdu i parkowania, więc w przypadku samochodu prywatnego będziemy musieli wystawić wjazdówkę. Niedaleko muzeum znajdują się dwa parkingi miejskie (przy Urzędzie Miasta i hotelu Radisson), płatne. Parkowanie w wyznaczonych miejscach publicznych jest płatne (kilka zł za godzinę) - strefa.

Wejście dla osób poruszajacych się na wózku: uwagi: Brak wejścia dostępnego dla osoby poruszającej się na wózku.

Kasa: dostęp do kasy dla osób poruszających się na wózku, Do kasy można podjechać wózkiem inwalidzkim, jednak do budynku muzeum prowadzą schody.

Toalety: dostęp utrudniony;

Powrót

Wydarzenia Instytucji


  • 2017-10-10, 12:00
    Zwiedzanie z przewodnikiem wystaw stałych

    Szczegóły