29.09 - 15.10.2017

Warszawa / Polska


Wrzesień Październik

Instytucje


Dojazd

Pociągiem Z Dworca PKP do nowej siedziby MŚ można dojść pieszo w ok. 25 minut, kierując się w stronę Ronda, Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Autobusem Z obszaru Katowic można do nas dotrzeć blisko 30 liniami autobusowymi oraz tramwajowymi. Pobliskie przystanki KZK GOP to: Katowice Strefa Kultury i Katowice Strefa Kultury NOSPR (autobusy) lub Katowice Rondo (tramwaje). Przystanek najbliższy, Katowice Strefa Kultury Muzeum Śląskie, obsługuje linia autobusowa 940.

Informacje o dostępności

Informacje o budynku

Miejsca parkingowe: Parking bezpłatny. miejsce dla osób z niepełnosprawnością, Do użytku gości przeznaczony jest parking podziemny, na który można wjechać od ul. T. Dobrowolskiego (przedłużenie ul. J. Dudy-Gracza). Z parkingu można przejść bezpośrednio do przestrzeni budynku głównego, przy kasach. Przestrzeń dostosowana jest dla osób poruszających się na wózkach.

Wejście dla osób poruszajacych się na wózku: uwagi: Osoby poruszająca się na wózku, korzystające z transportu publicznego, mogą skorzystać z głównego wejścia. Po lewej stronie znajduje się infokiosk z planem przestrzeni oraz winda. Osoby poruszające się samochodem mogą skorzystać z parkingu podziemnego, na którym znajdują się wyznaczone miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością.

Kasa: dostęp do kasy dla osób poruszających się na wózku, pracownik znający język migowy,

Toalety: dostępne dla osób z niepełnosprawnością; pokój dla rodzica z dzieckiem, przewijak,

Powrót

Wydarzenia Instytucji


 • 2017-09-29, 10:00
  Oprowadzanie "Kopalnia sztuki. Muzeum wczoraj i dziś"

  Szczegóły
 • 2017-09-29, 17:00
  Warsztaty "Byzuch u Ferdynanda"

  Szczegóły
 • 2017-10-15, 10:00
  Ścieżka dotyku. Oprowadzanie audiodeskryptywne

  Szczegóły
 • 2017-09-29, 16:30
  Otwarcie wystawy "Sztuka osób niepełnosprawnych"

  Szczegóły
 • 2017-09-30, 10:00
  Pokonkursowa prezentacja prac "Sztuka osób niepełnosprawnych"

  Szczegóły