29.09 - 15.10.2017

Warszawa / Polska


Wrzesień Październik

Instytucje


 • Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki

 • Adres: 00-916 Warszawa, Plac Małachowskiego 3
 • Typ placówki: Inne
 • Koordynator: Paulina Celińska, 502 175 192 , pcelinska@gmail.com
 • Adres WWW: www.zacheta.art.pl

Dojazd

W przygotowaniu ...

Informacje o dostępności

Informacje o budynku

Miejsca parkingowe: Parking płatny. miejsce dla osób z niepełnosprawnością, Przed Zachętą znajduje się miejski parking publiczny, z oznaczonymi miejscami do parkowania dla osób z niepełnosprawnością. Niestety brakuje obniżonych krawężników.

Wejście dla osób poruszajacych się na wózku: z boku budynku, uwagi: Wejście z windą znajduje się w południowym narożniku budynku, na poziomie - 1; stojąc przodem do fasady z lewej strony. Jest to wejście główne do galerii, z dostępną na poziomie - 1 szatnią, restauracją i toaletą oraz windą, którą można wjechać na dalsze poziomy: do kasy na poziomie 0 (osoby poruszające się na wózkach mogą zakupić bilet w księgarni, po prawej stronie po wyjściu z windy) oraz wystawy na poziomach 0 i +1. Wejście do budynku i poruszanie się po nim - samodzielne, po rozkładanych szynach,

Kasa: dostęp do kasy dla osób poruszających się na wózku, pętla indukcyjna, pracownik znający język migowy, Kasa i informacja dostępne są dla osób poruszających się na wózkach, jednak wymagają przemieszczenia się już wewnątrz budynku podnośnikiem schodowym. Dla wygody osób poruszających się na wózkach sprzedaż biletów prowadzi również księgarnia, bez dodatkowych utrudnień w dostępie. Tam też można zasięgnąć informacji o wystawach. Zarówno kasa jak i księgarnia wyposażone są w pętle indukcyjne. W Informacji i kasie dyżurują osoby znające podstawowe zwroty w PJM.

Toalety: dostępne dla osób z niepełnosprawnością; pokój dla rodzica z dzieckiem, przewijak,

Powrót

Wydarzenia Instytucji


 • 2017-10-12, 17:00
  Zachęta Miga

  Szczegóły
 • 2017-10-14, 12:00
  Biennale Rzeźby w Metalu 1968, zwiedzanie galerii plenerowej na skwerze Kuźmirskiego-Pacaka

  Szczegóły